Grywalizacja a wyniki sprzedaży nowych produktów IX część – podsumowanie.

/, blog/Grywalizacja a wyniki sprzedaży nowych produktów IX część – podsumowanie.

Grywalizacja a wyniki sprzedaży nowych produktów IX część – podsumowanie.

Wynki Grywalizacji V cz.

Wiele osób zadaje mi pytania czy GRYWALIZACJA przynosi konkretne wyniki. Przedstawiłem siedem konkretnych wyników, gdzie GRYWALIZACJA przyniosła konkretne mierzalne wyniki. To część danych, którymi dysponuję, ale najważniejsze jest to, że te wyniki osiągnięte zostały na grupie kilkuset osób, wśród menagerów zarządzających małymi, średnimi i dużymi zespołami sprzedażowymi, zarówno w małych miastach, jak i dużych aglomeracjach. GRYWALIZACJA w sprzedaży działa. To sposób zarządzania Dyrektorami, menagerami, handlowcami. Śmiało mogę napisać, że można ją wdrażać w dowolnej branży, w różnej wielkości zespołach w różnych środowiskach.

Każdy menager może to zrobić, może nauczyć się zasad GRYWALIZACJI w zarządzania zespołami handlowymi, a przez to osiągnąć lepszy wynik sprzedażowy.

SZKOLĘ W PRZEPROWADZANIU GRYWALIZACJI, UCZĘ JAK TO ROBIĆ. ZADZWOŃ, NAPISZ.

Ludzie chcą pracować i dawać z siebie więcej, kiedy czują motywację, kiedy ich przełożony szanuje podwładnych, rozmawia z nimi, kiedy sam jest przykładem do naśladowania i tego wszystkim czytającym życzę w tym dramatycznym dla nas okresie.

By |2019-01-15T15:42:09+02:00styczeń 15th, 2019|Bez kategorii, blog|Możliwość komentowania Grywalizacja a wyniki sprzedaży nowych produktów IX część – podsumowanie. została wyłączona

About the Author: