Fragmenty szkolenia z Grywalizacji dla kadry zarządzającej.

/, blog/Fragmenty szkolenia z Grywalizacji dla kadry zarządzającej.

Fragmenty szkolenia z Grywalizacji dla kadry zarządzającej.

Fragmenty szkolenia z Grywalizacji dla kadry zarządzającej

Podczas spotkania menagerowie będą uczestniczyli w dwóch zadaniach przygotowanych na to spotkanie, podczas którego wprowadzimy ich do grywalizacji w celu wykonania zadania biznesowego. Te zadania to będzie niespodzianka dla uczestników spotkania.

Przebieg ćwiczenia:

Dzielimy uczestników szkolenia na zespoły 5-6 osobowe, (powinniśmy znać ilość uczestników szkolenia, aby móc przygotować narzędzia dla zespołów) które zbierają się w jednym miejscu na sali szkoleniowej (może to być miejsce przy stole, lub dowolne). Uczestnicy otrzymują specjalnie przygotowane………………

Zadanie pierwsze dla menagerów:

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Zadanie drugie dla menagerów.

…………………………………………………………………………………………………………………………

Podsumowanie.

W prezentacji przedstawimy co to jest grywalizacja, jak ją stosować, krótko pokażemy mechanizmy grywalizacji, bez możliwości jej omawiania ze względu na krótki czas prezentacji. Przedstawimy zastosowane elementy grywalizacji w wykonanych ćwiczeniach, omówimy jak wpływało to na wykonywanie zadań i atmosferę pracy podczas wykonywania zadań, odniesiemy się do codziennych zadań wykonywanych przez menagerów i ich podwładnych, pokażemy korzyści jakie daje stosowanie zasad grywalizacji i korzyści dla samych menagerów zarządzających, omówimy zastosowane mechanizmy grywalizacji i będziemy przekonywać uczestników szkolenia, że warto przeszkolić się w zasadach grywalizacji.

Pokażemy podstawowe narzędzia jakie zastosowaliśmy w ćwiczeniach i ich związek z grywalizacją w codziennym wykonywaniu zadań.

Menagerowie, którzy poznają i wdrożą mechanizmy grywalizacji osiągają znacznie lepsze rezultaty swojej pracy, pracownicy, podwładni lepiej ze sobą współpracują, podejmują większą odpowiedzialność za wykonywanie zadań atmosfera w pracy staje znacznie poprawiona, praca przyjemniejsza, wzrasta zaufanie do menagerów zarządzających zarządu firmy.

Bez zrozumienia i zastosowania mechanizmów grywalizacji, trudno realizować cele, a można to osiągnąć poprzez uczestnictwo szkoleniu z GRYWALIZACJI do którego będziemy zachęcali.

By |2019-06-20T15:12:46+02:00czerwiec 20th, 2019|Bez kategorii, blog|Możliwość komentowania Fragmenty szkolenia z Grywalizacji dla kadry zarządzającej. została wyłączona

About the Author: